Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Smętowie Granicznym

STYCZEŃ

DO KATEDRY
Święta Bożego Narodzenia są dniami, na które bardzo wszyscy czekamy. Niewątpliwie okres ten jest czasem radości, rozśpiewania. Dlatego też, gdy dowiedzieliśmy się o koncercie organizowanym przez zespół „Na cały Głos” postanowiliśmy tam być. I tak 14 stycznia 2018 roku pojechaliśmy do Katedry w Pelplinie, aby wspólnie kolędować i trwać w atmosferze świąt. Nie straszne zimno, gdy atmosfera gorąca.

DUSZPASTERZ W OŚRODKU
24 stycznia z wizytą duszpasterską do naszego ośrodka przyszedł proboszcz naszej parafii ks. Wojciech Kardyś. Podczas tej wizyty mieliśmy okazję porozmawiać na nurtujące nas tematy związane z wiarą i nie tylko.

KARNAWAŁOWO
Tradycją stało się, że karnawał wyzwala w nas adrenalinę. Tym razem zadbali o to nasi przyjaciele z ŚDS w Gniewie. Bal maskowy to idealna zabawa. Zabawa, konkursy, przekąski to coś, co lubimy. Dziękujemy:-)

 

 

LUTY

COUNTRY
W tym roku zorganizowaliśmy zabawę karnawałową w stylu country. O oprawę całej imprezy zadbał animator. Do wspólnej zabawy zaprosiliśmy naszych przyjaciół z Osieka, Gniewa oraz Lalków. Świetne animacje i muzyka nie pozwoliły nikomu się nudzić, wręcz czasu było za mało. Po tak wyczerpującej zabawie zadbaliśmy o regenerację sił przypominającą również styl country. Jako, że był to tłusty czwartek, pączków nie zabrakło. Do zobaczenia za rok.

ŚLEDZIK – WALENTYNKI
O zabawę w tym dniu zadbali nasi sąsiedzi WTZ z Lalkowych. Przy muzyce na żywo pożegnaliśmy karnawał. Szkoda, że taki krótki.

W ERGO ARENIE
Jak fajnie umiejętnie połączyć przyjemne z edukacją. Tym razem prelekcja na temat numerów 998 i 112 połączona była z występem Zespołu „Bracia”. To trzeba przeżyć, aby zrozumieć. Muzyka na żywo - to brzmi i pozostaje na długo w pamięci.

 

 

MARZEC

Jak co roku
28 marca zasiedliśmy do wspólnego śniadania wielkanocnego. Tradycyjnie nasz stół zastawiony był potrawami przygotowanymi podczas treningu kulinarnego. Gościły sałatki, jajka, baby, wędliny, żurek. Pracy było pełne ręce, ale satysfakcji jeszcze więcej. Było nam bardzo miło, że przy wspólnym stole zsiedliśmy z Panią Wójt Anitą Galant, Panią Kierownik GOPS Mariolą Wolnik oraz pracownikami Ośrodka. Z okazji Świąt Zmartwychwstania Pańskiego składamy wszystkim najlepsze życzenia.

 

 

biuletyn informacji publicznej
epuap

KRONIKA


SDS

PROJEKTY i PROGRAMY

logo nowe spojrzenie

ŚDS TĘCZA

logo ŚDS Tęcza Lalkowy

ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

stop dla przemocy w rodzinie

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

punkt konsultacyjny GKRPA

Punkt Poradnictwa Psychologicznego

Punkt Poradnictwa Psychologicznego

 

Dyżur Radcy Prawnego

prawnik

KARTA DUŻEJ RODZINY

logo karty dużej rodzinny

Bezpieczny i Aktywny Senior

ASOS

Banki Żywności

----------------------------

Bank Żywności w Tczewie