Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej

w Smętowie Granicznym

STYCZEŃ

WIZYTA DUSZPASTERSKA

Przełom Nowego i Starego roku to w naszej chrześcijańskiej kulturze tradycyjnie czas kolęd. Dlatego też dnia 16 stycznia 2019 roku do naszego Ośrodka z doroczną wizytą duszpasterską przybył Ksiądz Proboszcz miejscowej parafii Wojciech Kardyś.

 

PRZEGLĄD KOLĘD I PASTORAŁEK

W niedzielne popołudnie 27 stycznia 2019 roku w Kościele pw. Św. Barbary w Lalkowach odbył się Międzyparafialny Koncert Kolęd i Pastorałek pn. „Kolandy Lólków Naszych”. W Przeglądzie udział wzięło ponad stu wykonawców. Wśród nich były grupy i soliści. Z ogromną przyjemnością wystąpiła również grupa naszych uczestników. Po uhonorowaniu dyplomem i upominkami wróciliśmy zadowoleni do Ośrodka pełni optymizmu na spotkanie w przyszłym roku.

 

 

LUTY

„MISZMASZ, CZYLI KOGEL-MOGEL 3”

Tegoroczne Walentynki postanowiliśmy spędzić w nieco inny niż zazwyczaj to bywało sposób. W związku z tym wybraliśmy się tego dnia do kina. Wybór filmu, wobec niedawnej premiery, chyba dla wszystkich był oczywisty - Miszmasz, czyli Kogel - Mogel 3. To trzecia już część kultowej komedii Kogel - Mogel. Przyznać trzeba, że w niczym nie ustępuje ona dwóm pozostałym. Doborowa obsada aktorska, rozbawiające do łez dialogi oraz zaskakująca fabuła. Bawiliśmy się naprawdę wyśmienicie. Wszystkim gorąco polecamy. To trzeba zobaczyć.

 

„KONCERT MARKOWSKA I PRZYJACIELE”

To już kolejny raz kiedy wybieramy się do gdańskiej Ergo Areny, by uczestniczyć w odbywającym się tam koncercie z cyklu „997 i 112 numery naszych przyjaciół”. Ty razem swoje największe przeboje zaśpiewała jedna z naszych ulubionych artystek - Patrycja Markowska. Bawiliśmy się znakomicie. To był wspaniały wieczór.

 

ZABAWA KARNAWAŁOWA

Tegoroczny karnawał powoli dobiega końca, dlatego też postanowiliśmy wykorzystać ten czas i z okazji Ostatek zorganizowaliśmy w GOKSiR w Smętowie Granicznym zabawę. Naszych gości zaprosiliśmy do krainy Smerfów. Wszyscy przebraliśmy się za te przemiłe niebieskie stworzonka. Dzięki prowadzącemu spotkanie animatorowi każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

 

 

biuletyn informacji publicznej
epuap

KRONIKA


SDS

PROJEKTY i PROGRAMY

logo nowe spojrzenie

ŚDS TĘCZA

logo ŚDS Tęcza Lalkowy

ZESPÓŁ INTERDYSCYPLINARNY

stop dla przemocy w rodzinie

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych

punkt konsultacyjny GKRPA

Punkt Poradnictwa Psychologicznego

Punkt Poradnictwa Psychologicznego

 

Dyżur Radcy Prawnego

prawnik

KARTA DUŻEJ RODZINY

logo karty dużej rodzinny

Bezpieczny i Aktywny Senior

ASOS

Banki Żywności

----------------------------

Bank Żywności w Tczewie